м. Запорiжжя, пр. Соборний, 129, зуп. транспорту вул. Гагаріна
м. Запоріжжя, пр. Соборний 129
Пн-Нд: 8:00-18:00
 

Співпраця з ANEX Tour

Туристичний оператор ANEX Tour Ukraine, оцінивши нашу надійність та переваги надання послуг з діагностики COVID-19, підписав з нами договір про співпрацю

Туристичний оператор ANEX Tour Ukraine, оцінивши нашу надійність та переваги надання послуг з діагностики COVID-19, підписав з нами договір про співпрацю.

В нашій клініці всі туристи проходять ПЛР тест на COVID-19 за спеціальною ціною 800 грн., за умови пред'явлення туристичного ваучеру від туроператора.

Нагадуємо, що ПЛР тест на COVID-19 можна зробити в нашій клініці 7 днів на тиждень без вихідних з обов'язковим попереднім записом за телефоном 0800-33-09-33.

Також нагадуємо вам про обов’язкове тестування по поверненню в Україну. Ми знімаємо з режиму самоізоляції у додатку "ДіЯ" протягом 8-24 годин.

Отже час бронювати відпочинок! Це може бути сонячна Туреччина, або загадковий Єгипет. Казковий Туніс чи екзотична Домінікана. А може розкішні Мальдіви? Що б ви не обрали, ми рекомендуємо скористатися послугами нашого партнера – туроператора ANEX Tour Ukraine.