м. Запорiжжя, пр. Соборний, 129, зуп. транспорту вул. Гагаріна
м. Запоріжжя, пр. Соборний 129
Пн-Нд: 8:00-18:00
Ця послуга надається лише у клініці у м. Запоріжжя
 

Пластична хірургія

Операції проводяться хірургом (стаж 23 роки), за оригінальною методикою з використанням апарату Ellman Surgitron (США).

Блефаропластика від 18000 грн.

Операція зі зміни форми повік, розрізу очей. Даний вид оперативного втручання передбачає висічення надлишків шкіри і видалення жирових надлишків.

Віковим змінам піддається шкіра, як верхніх повік, так і нижніх.

Корекція верхніх повік завжди проводиться з висіченням надлишку шкіри і видалення грижових пакетів. Якщо останні помірно гіпертрофовані, то проводиться так звана вапоризація, тобто коагуляція, що призводить до їх зменшення.

Для корекції нижніх повік передбачається два основних варіанти пластики:
1. Транскон’юнктивальна блефаропластика – видалення жирових пакетів через маленький розріз кон’юнктиви.
2. Пластика, з видаленням шкірного клаптя, видалення гриж, і підтяжки нижніх повік.

Всі операції проводяться за оригінальною методикою з використанням апарата Ellman Surgitron (США), під місцевою анестезією. Больові відчуття мінімізуються або повністю відсутні. Пацієнти в післяопераційному періоді не потребують прийому знеболюючих препаратів. Після операції пацієнт перебуває під наглядом медичного персоналу і через годину йде додому з рекомендаціями лікаря.

Завдяки використанню сучасних технологій, реабілітаційний період зменшується, і становить від 7 до 10 днів (все залежить від індивідуальних особливостей організму). Мінімізуються післяопераційні набряки і гематоми. Шви знімаються на 6-7 добу. Післяопераційні шви – косметичні і ховаються в природніх складках шкіри.

За бажанням, перед операцією в нашій клініці ви можете пройти повне офтальмологічне обстеження у провідних офтальмологів регіону на найсучаснішому обладнанні.

Видалення грудок Біша від 18000 грн.

Одна з найпопулярніших сучасних операцій в естетичній хірургії. Така операція дозволяє позбутися надмірної округлості щік, надати нижній частині овалу обличчя виразніші та витонченіші риси.

Розглянемо, що таке грудки Біша. Вони являють собою жирове тіло, яке розташоване нижче вилиці, між шкірою обличчя та слизової щоки. Ці жирові грудки формують додатковий об'єм нижньої частини обличчя.

У деяких людей грудки Біша вкрай виражені. Саме такі пацієнти найчастіше вдаються до процедури їхнього видалення (бішектомії). Адже домігшись стрункої фігури можна залишитися із занадто повним обличчям та мати диспропорції тіла. Видаляти жирові грудки рекомендується також тим, у кого з віком послабшав тонус шкіри і обвисли м'язи обличчя по обидва боки нижньої щелепи.

Показання:

 • є явні жирові надлишки на щоках, що призвело до дисгармонії рис обличчя
 • спочатку кругла форма обличчя, посилена жировими відкладеннями
 • з віком послабшав тонус шкіри, що призвело до провисання та формування «бриллів»
 • поглиблені носогубні складки

Протипоказання:

 • запальні елементи шкіри та порожнини рота у зоні операції
 • гострі запальні процеси в організмі (абсцеси, флегмони, остеомієліт, бешихове запалення)
 • вагітність та період лактації
 • низьке згортання крові

Підтяжка верхньої губи (хейлопластика, булхорн) від 17000 грн.

З віком відстань між носом та верхньою губою збільшується. Природне опущення тканин призводить до цього явища і зорово підвищує вік. Головна мета пластики – покращити розмір та форму верхньої губи, зберігаючи при цьому природний вигляд.

Хейлопластика - це популярний метод пластичної хірургії, що дозволяє змінити форму губ, їх розміри та контури. Це реальна можливість виправлення вроджених або набутих дефектів і недоліків губ, що спотворюють зовнішність людини і змушують її відчувати комплекс неповноцінності.

Булхорн - різновид підтяжки верхньої губи з метою надання їй естетичної форми та більшого обсягу, а також скорочення відстані між верхньою губою та носом пацієнта.

На відміну від ін'єкційних методик ефект від цих операцій залишається назавжди. Часто підтяжку верхньої губи поєднують із блефаропластикою, щоб загальний ефект б'ютифікації був помітнішим.

Показання до цих процедур:

 • асиметричність та дефекти;
 • корекція повноти (її можна як збільшити, і зменшити);
 • в'ялість;
 • зморшки навколо рота;
 • опущені куточки рота.

Протипоказання:

 • запальні елементи шкіри, порожнини рота у зоні операції
 • гострі запальні процеси в організмі (абсцеси, флегмони, остеомієліт, бешихове запалення)
 • вагітність та період лактації
 • низька згортання крові