м. Запорiжжя, пр. Соборний, 129, зуп. транспорту вул. Гагаріна
м. Запоріжжя, пр. Соборний 129
Пн-Нд: 8:00-18:00
Ця послуга надається лише у клініці у м. Запоріжжя
 

Лікування глаукоми

Розуміючи всю серйозність проблеми, в нашому медичному центрі використовуються всі доступні види діагностики глаукоми

Серед усіх захворювань, що призводять до сліпоти, перше місце займає глаукома. Важливо знати, що пацієнти з глаукомою потребують постійного диспансерного спостереження. Розуміючи всю серйозність проблеми, в нашому медичному центрі використовуються всі доступні види діагностики глаукоми:
– гоніоскопія;
– контроль внутрішньоочного тиску;
– комп’ютерну діагностику полів зору;
– добовий моніторинг внутрішньоочного тиску;
– оптична когерентна томографія зорового нерва.

Так само в нашому центрі доступні всі напрямки лікування глаукоми:
– медикаментозне;
– лазерне;
– хірургічне.

Ставайте учасником програми моніторингу глаукоми в TopMedical. Це дозволить вам своєчасно виявити це грізне захворювання на ранньому етапі і максимально довго зберегти ваш зір. Записуйтеся на консультацію до наших фахівців за тел. (098) 103-3-103.

Попереджаємо!

Глаукома небезпечна тим, що тривалий час протікає безсимптомно. А коли пацієнт звертає увагу на погіршення зору та інші симптоми, це говорить про те, що дане захворювання вже перебуває на запущеній стадії процесу, при цьому вражені понад 50% волокон зорового нерва.

90% діагнозів глаукома припадає на відкритокутову форму цього захворювання, в розвитку якого ключову роль відіграє спадковість. Імовірність розвитку такої глаукоми у близьких родичів хворого зростає в 9 разів.

Щорічні профілактичні огляди після 40 років дозволять вам збільшити шанси на своєчасне виявлення глаукоми. Записуйтеся на консультацію в найближчий зручний для вас час!