м. Запорiжжя, пр. Соборний, 129, зуп. транспорту вул. Гагаріна
м. Запоріжжя, пр. Соборний 129
Пн-Пт: 9:00-16:00
Ця послуга надається лише у клініці у м. Запоріжжя
 

Лікування катаракти

У клініці «ТопМедікал» представлений повний спектр IОЛ провідного світового виробника - американської компанії Alcon

У клініці «ТопМедікал» оперують катаракту будь-якого виду складності провідні фахівці Києва, Дніпра і Запоріжжя. В середньому, фахівці нашого центру проводять понад 2000 операцій по факоемульсифікації катаракти на рік.

Операції проводять:

1) Доктор медичних наук Жмурик Дмитро Васильович (м. Київ) – член Європейської асоціації ретинологів (EURETINA), Європейського вітреоретинального товариства (EVRS), Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS), Асоціації офтальмологів України, за плечима якого стаж в 24 роки хірургічної активності та більше 20 000 успішних операцій. Він займається хірургією переднього відрізка ока, вітреоретинальною та реконструктивною хірургією очей, кератопластикою.

2) Кандидат медичних наук, член Європейського та Американського товариства катарактальних хірургів Владимиров Дмитро Віталійович (м. Київ). Дмитро Віталійович має величезний досвід в проведенні операцій з приводу катаракти, понад 16000 операцій. Він займається мікрохірургічним лікуванням катаракти, глаукоми та інших очних захворювань.

3) Лікар вищої категорії Твердохліб Ольга Вікторівна (м. Запоріжжя). Офтальмохірург зі стажем роботи понад 34 років. Займається мікрохірургічним лікування катаракти, глаукоми та інших захворювань ока, antiVEGF терапією.

Операційна клініки «ТопМедікал» повністю оснащена сучасним обладнанням провідного світового виробника офтальмологічного обладнання – американської компанії Alcon (США).

Операція з приводу катаракти в клініці «ТопМедікал» проводиться амбулаторно і займає не більше 20 хвилин. Зір повертається пацієнтам відразу, як тільки вони залишають операційну. І вже через півгодини пацієнт може їхати додому. Всі візити в клініку в післяопераційному періоді (на наступний день, через тиждень і місяць після операції) є безкоштовними і проводяться в зручний для пацієнтів час.

У клініці «ТопМедікал» представлений повний спектр ІОЛ (штучних кришталиків) провідного світового виробника ІОЛ американської компанії Alcon. Лікарі клініки підберуть з цього широкого спектра, саме ту ІОЛ, яка найбільш підійде конкретному пацієнту, з урахуванням його індивідуальних особливостей і особистих побажань.

У нашому медичному центрі проводяться всі етапи сучасної діагностики: повне офтальмологічне обстеження, розрахунок параметрів інтраокулярної лінзи (ІОЛ або штучного кришталика), вибір найбільш оптимального для пацієнта режиму зору (фокусної відстані поблизу і вдалину) після операції, передопераційна підготовка, хірургічне лікування катаракти та подальше бескоштовне післяопераційне спостереження протягом місяця.

Ціна операції з видалення катаракти складає 5000 грн. Ціна ІОЛ (Alcon, США) починається від 9500 грн., змінюючись залежно від виду кришталика і наявності супутньої патології з боку органу зору. Вартість операції включає всі витрати в передопераційний період і місяць післяопераційного спостереження (включаючи набір необхідних медикаментів).

Для отримання більш детальної інформації по вартості лікування катаракти, запишіться на прийом до наших фахівців за тел. (098) 103-3-103. Після комплексної діагностики лікар-офтальмолог пояснить вам відмінності і переваги різних видів ІОЛ, які підійдуть конкретно у вашому випадку, що дозволить вам зробити правильний вибір і отримати максимальний результат лікування.

У нашому центрі оперують катаракту провідні фахівці Києва, Дніпра і Запоріжжя. В середньому, фахівці нашого центру проводять більше 2000 операцій по факоемульсифікації катаракти на рік.

Підготовка до операції

Після повного офтальмологічного обстеження пацієнту буде необхідно зробити наступні аналізи:
1. Загальний аналіз крові
2. Загальний аналіз сечі
3. Глюкоза крові
4. Обстеження на вірусоносійство
(Експрес-тести на: HBs Ag, анти-HCV)
5. Експрес-тест на діагностику сифілісу
6. Коагулограма
7. ЕКГ (з розшифровкою)
8. Флюорографія ОГК

Консультації:
1. Стоматолога
2. ЛОР
3. Терапевта

Попереджаємо!

Операцію з видалення катаракти важливо проводити своєчасно, тому що у випадках зрілої або перезрілий катаракти істотно підвищуються ризики таких грізних ускладнень, як: вторинна глаукома, розрив зв’язок, що утримують кришталик, набряк і дистрофія рогівки тощо.