м. Запоріжжя, пр. Соборний 129
Пн-Нд: 9:00-18:00
 

Блефаропластика

Операції проводяться за оригінальною методикою з використанням апарата Ellman Surgitron (США), під місцевою анестезією

Блефаропластика – операція зі зміни форми повік, розрізу очей. Даний вид оперативного втручання передбачає висічення надлишків шкіри і видалення жирових надлишків.

Віковим змінам піддається шкіра, як верхніх повік, так і нижніх.

Корекція верхніх повік завжди проводиться з висіченням надлишку шкіри і видалення грижових пакетів. Якщо останні помірно гіпертрофовані, то проводиться так звана вапоризація, тобто коагуляція, що призводить до їх зменшення.

Для корекції нижніх повік передбачається два основних варіанти пластики:
1. Транскон’юнктивальна блефаропластика – видалення жирових пакетів через маленький розріз кон’юнктиви.
2. Пластика, з видаленням шкірного клаптя, видалення гриж, і підтяжки нижніх повік.

Всі операції проводяться за оригінальною методикою з використанням апарата Ellman Surgitron (США), під місцевою анестезією. Больові відчуття мінімізуються або повністю відсутні. Пацієнти в післяопераційному періоді не потребують прийому знеболюючих препаратів. Після операції пацієнт перебуває під наглядом медичного персоналу і через годину йде додому з рекомендаціями лікаря.

Завдяки використанню сучасних технологій, реабілітаційний період зменшується, і становить від 7 до 10 днів (все залежить від індивідуальних особливостей організму). Мінімізуються післяопераційні набряки і гематоми. Шви знімаються на 6-7 добу. Післяопераційні шви – косметичні і ховаються в природніх складках шкіри.

За бажанням, перед операцією в нашій клініці ви можете пройти повне офтальмологічне обстеження у провідних офтальмологів регіону на найсучаснішому обладнанні.